| 4andrea567 a întrebat:

Buna TPU! Am ceva lantisor de fier din cate am inteles si e ruginit si se vede destul de bine rugina sau oxidarea. Cum il pot curata va rog?

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este de fier, il poti arunca.

| 4andrea567 explică (pentru darrio2007):

Dar este dragut?

| darrio2007 a răspuns (pentru 4andrea567):

Ma intrebi? Că eu nu l-am vazut.

| VoidEternal a răspuns (pentru darrio2007):

Care-i problema ta? Ce era eronat și nefolositor la răspunsul meu, mă rog?

| 4andrea567 explică (pentru VoidEternal):

Nu pusesem semnul intrebarii, ci un emoji. nu te am intrebat, doar ti am zis ca era dragut

| VoidEternal a răspuns (pentru 4andrea567):

Scuze de spam la întrebarea ta, dar sus numitul nu accepta mesaje pe profil.
PS: reply tau cred că era adresat lui, nu mie.

| 4andrea567 explică (pentru VoidEternal):

A scuze nu observasem, credeam ca mi-a dat reply de 2 ori

| 4andrea567 explică (pentru darrio2007):

Nu pusesem semnul intrebarii, doar un emoji. nu te am intrebat, doar ti am zis ca era dragut

| darrio2007 a răspuns (pentru VoidEternal):

Nu stiu sa iti fi dat nefolositor si eronat.

| VoidEternal a răspuns (pentru darrio2007):

Https://www.tpu.ro/......multumesc/

Well, notificarea mea așa spune.

| darrio2007 a răspuns (pentru VoidEternal):

Da, ai dreptate, scuze. Oricum, față de ăla care te-a trimis undeva, eu sunt mic copil.