| elenatelcescu a întrebat:

TPU!

am cumparat 2 bilete de tren,, unul pentru 10 si altul pentru 12. am aflat ulterior ca mi s au schimbat datele de cazare si astfel trebuie sa ajung pe 11 si sa plec pe 13. exista vreo posibilitate sa schimb biletele? stie cineva? mentionez ca nu au trecut 24 de ore de la data cumpararii.
multumesc.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, se pot schimba, bineinteles daca mai au locuri la trenurile respective si cu plata unui comision. Du-te repede la agentia de unde le-ai luat. Numai bine!

| Andrei233 a răspuns:

Nu se mai pot schimba din cate stiu eu.