| mih1990 a întrebat:

Saptamana viitoare plec in Italia cu avionul.Mi-am cumparat bilete dupa net numai ca exista o mica mare problemalaughingeu am locul 5E si prietenul meu 16F. Exista vreo posibilitate sa le schimb?

3 răspunsuri:
| anonymous09 a răspuns:

Dar ti-e lene sa stai 1 ora fara prietenu tau? ce puteti vorbi asa important in timpu ala? suna si tu acolo si intreaba daca poti schimba locul. nu pune asemenea intrebari

| mih1990 explică (pentru anonymous09):

rolling on the floorhaha.am pus intrebarea sa mi se dea un raspuns de om normal.Nu e vorba ca mi-e lene ci ca ma plictisesc si nu am chef sa ma uit pe '"pereti""

| DobricaM a răspuns:

:)) ce tare. Am un pont daca vrei sa ma mai pleci si vrei bilete ieftine nu strica sa arunci o privire si pe http://www.bileteavion.ro/bilete_avion_ieftine.php
sau pe Vola.ro
Numai bine sa fii fericita langa prietenul tau.