| thekiller321 a întrebat:

Buna TPU am cumparat o casca bluethooth Nokia BH-108 si pot convorbi dar nu pot sa ascult muzica, reda pe difuzorul telefonului.Va rog ajutati-ma.

5 răspunsuri:
| Alexx15 a răspuns:

Daca folosesti java trebuie sa dai optiuni la melodie si sa dai redare prin casca stereo bluetoot.
La android nu am incercat inca.

| thekiller321 explică (pentru Alexx15):

II pe android, Motorola milestone si pe Samsung galaxy s1 si s2 nu gaseste casca...straight face

| Alexx15 a răspuns (pentru thekiller321):

Folosesc si eu android 4.0.4, dar nu mi-am luat casca bluetooth.

| DragonKiler a răspuns:

Trebuie sa ai pornit bluethoothul stiai nu?

| thekiller321 explică (pentru DragonKiler):

Clar ca e pornit dar nu merge