| soryn1994 a întrebat:

Salut, am si eu un Nokia 5230 si suna urat cand ascult muzica la maxim, si nu stiu cum sa gasesc difuzor pentru muzica, am cumparat un difuzor si l-am schimbat la un service dar era difuzorul pentru convorbiri, cum se numeste difuzorul prin care ascult muzica? si unde as putea sa gasesc. Multumesc

1 răspuns:
| denyemy a răspuns:

Tot la service, ca il iei second hand si deci mult mai ieftin decat sa comanzi unul nou, si se numeste music speaker.