| FunnyLoOVe a întrebat:

Am de facut un referat la dirigentie cu tema "Ce sa fac sa fiu mai bun?"

Am cautat ceva sugestii pe net dar nu am gasit mai nimic bun, asa ca va rog sa ma ajutati urgent cu idei, sugestii, orice.Va multumesc!:*

Dau Funda:-d

Răspuns Câştigător
| katy a răspuns:

Sa gandesti pozitiv,sa lasi loc de salut pentru toata lumea, sa nu porti ura, sa nu mai fii invidios sa te multumesti cu cat ai sa arati ca lupti pentru ceea ce iti doresti si doar ca astepti de la altii diverse lucruri ca sa iti poti indeplini visul