| acddd33 a întrebat:

Buna TPU am instalat nokia suite pe pc iar cand conectez telefonul la pc cu cablul usb imi spune sa conectez dispozitivul la pc dar eu l-am conectat ce sa fac? fundita va multumesc anticipat!

1 răspuns:
| danidaniel a răspuns:

Man sunt profesionist asa patesc si eu.....conctateazama prin mesaj...
pentru inceput scoate cablul din spate odata si pune-l inapoi cat calcualtorul e deschis big grin
si o sa iti emarga da e naspa sa faci la nesfarsit asa big grin..si mai sunt alte variante big grin
si ai windows 7? nu?