| Puffulets a întrebat:

Am inteles ca trebuie sa ne ducem sambata (15 septembrie) la scoala pentru acea festivitate de inceput de an si Luni sa intram direct in ore. Asa e?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este foarte adevărat, pe 15 festivitatea iar pe 17 începe anul școlar.
Mult succs!
Pa, pa.

| KirigayaKirito a răspuns:

Eu stau prin Timis, si la noi in 17 incepe scoala oficial...la ora 9 dimineata. big grin

Răspuns utilizator avertizat
| afrodita3333 a răspuns:

Este vorma ca fiecare diresctor sa stabileasca cand va face festivitate:vineri/sambata/duminica.Asa ca depinde de directorul scolii, probabil ca vei fi anuntata de colegii sau poti vb cu diriga/dirigu pe joi ca sa fii sigura.

| Puffulets explică:

Am inteles, Multumesc tuturorkiss

Răspuns utilizator avertizat
| Iama a răspuns:

Du-te pana la scoala si uita-te ca trebuie sa se fi afisatwinking

| crs122 a răspuns:

La mine asa a zis dar dupa sa razgandit

| Walle1996 a răspuns:

Da,asa e!

| ElenaLove20 a răspuns:

De obicei trebuie sa primesti cartile sau sa le cumperi dupa care ia un cait pentru fiecare materie dupa care iti da orarul si intrati la ore

| Ella_5427 a răspuns:

Da
funda?