| IoanaBogdana a întrebat:

Vreau si eu sa stiu cand o sa se organizeze festivitatea de inceput de an. Am inteles ca sambata, pentru ca de luni incepem scoala direct. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| Unbelievable a răspuns:

Bună. Fiecare școală are regulile ei. Unii au programat-o pe 15, alții pe 17. Deci, cel mai bine ar fi să mergi la școala ta și să întrebi. Succes!

3 răspunsuri:
| Anduuu a răspuns:

La liceul meu festivitatea are loc luni, la ora 9.Profesoara de engleza a postat pe facebook-ul clasei la care este diriginta.Nici eu nu stiu ce sa cred..pentru ca la tv si pe toate site-urile vad ca festivitatea ar trebui sa aiba loc sambata. Cert e ca eu ma duc luni, la ora 9 la scoalalaughing

| Zeflemitoarea a răspuns:

Da, sâmbătă.

| sweettkarina97 a răspuns:

La mine are loc luni. cel mai bine ar fi sa intrebi la scoala sau sa iti suni diriga sau dirigul. asa vei afla cand are loc.