| IuLYaN17 a întrebat:

Am licitat ceva de pe Okazii.ro si am primit, confirmarea, prin email ca am cumparat produsul.Intrebarea mea este:La "pagina" de cumparare, vanzatorul explica sa-l contactam in maxim 48 de ore,dupa finalizarea licitatiei, prin email si nu stiu ce sa-i scriu sad ce sa-i zic? Cel mai bun raspuns primeste funda.

2 răspunsuri:
| alex310 a răspuns:

Pai nu trebuie sa-i scrii nimic. Cand ai primit prin e-mail confirmarea comandei facute de tine, uitate mai jos si ai sa gasesti numarul de telefon de la cine ai comandat; formezi numarul, il suni si confirmi comanda, iar el o sa-ti spuna cand vei primi produsul.
Eu asa fac mereu pe okazii

| alex310 a răspuns (pentru alex310):

Sa-mi spui daca ai reusit...