| niggasinparisxxx a întrebat:

am o intrebare, as putea afla media de admitere la un liceu de acum din 2011, as vrea sa intru la stiinte ale naturii, si media din 2010 este de 8, 06, iar eu am media de intrere la liceu 9, 36, as putea afla media de intrare de acum, o sa creasca mai mult de 9, 36? FUNDA, FUNDA!

Răspuns Câştigător
| XxBloodShotEyexX a răspuns:

Avand in vedere ca examenele de anul asta au fost cam dificile, media nu va trece de 9, 36 si nu ar trebui sa-ti faci griji! Si nu poti afla care va fi ultima medie de la o anumita clasa pentru ca depinde de repartitia pe clase. Sper ca ti'a fost de ajutor ce ti'am spus si mult succes in continuare! happy