| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema sper sa ma puteti ajuta.Am un Nokia asa 201 si aveam net pe el, iar cand am intrat pe el "mi-a spus " ca a aparut o noua versiune de net si sa reactualisez am reactualizat-o si cand am intrat pe net nu a mai mers scria aplicatii incompatibile detalii si la detalii scria Nokia xpress cand imi vine factura o sa ma duc sa vada ce are. Sper sa-si revina.Si inca o intrebare cand trimiti mesaje pe whastapp iti apare in dreptul mesajului o linie si semnul de vazut ce inseamna fiecare. Am o problema mai speciala la whapp originalul ( whapp ) il copiez pentru ca cand intru pe el nu scrie deconectare si imi consuma netul si trebuie sa-l sterg mereu. si am copiat originalul si mereu sterg originalul cand ies de pe el si cand intru imi cere numar de telefon ce mi-a cerut si cand m-am inscris la whapp. Odata cand am intrat pe el am primit mesaj, iar in dreptul mesajului era decat semnul de vazut fara linie sau invers nu mai stiu sigur si din greseala am sterg ( cand am intrat nu mai imi cerea numarul de telefon ) mesajul. Imi cer scuze va rog mult sa ma ajutati pentru ca nu mai suport cum imi face telefonul, uneori imi vine sa dau cu el de pamant. Ofer funda unui bun raspuns. Sarbatori fericite!

3 răspunsuri:
| adventureFaN6666 a răspuns:

Raspunsul meu este ca esti un fraier

| anonim_4396 explică (pentru adventureFaN6666):

Cu ce drept ma faci fraier? Eu cer solutii pentru aceasta problema nu cred ca tu esti in masura sa ma faci fraier ai cumva vreo solutie? Spune-o sau du-te naiba.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-ai facut si tu cont pe TPU azi si crezi ca poti injura pe toti.