| Ghity10 a întrebat:

am un telefon Nokia Asha 302 si cand intru in reteaua de net imi scrie Aplicatii incompatibile, afisati detalile iar dupa imi apare Nokia xpress si netul nu imi mai merge cum sa fac telefonul sa revina la forma initiala fara Nokia xpress. Multumesc cel mai bun raspuns va primii funda

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Instalează Opera Mini. Nokia nu mai dezvoltă soft pentru anumite serii de telefoane. Eu am probleme similare cu al meu.