| BogatasuDeKat a întrebat:

Am o mare problema..toate fetele zice ca-s frumos..ca ma plac dar eu nu le plac..pe unde merg toate fetele se uita la mine ma saluta m-am saturat... faza e ca mi-e si rusine sa le zic, nu vreau sa le zic ca sunt urate sau genu ce doamne sunt si ele fete.dar m-am saturat de ele toate frumosule, esti dragut.Ce sa fac sa scap?

6 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

Daca ai sub 8 ani, e normal, mai ales daca esti grasut, ai pistrui si strungareata. laughing

| BiuL a răspuns:

Toate fetele ZICE ca is frumos.
Nu stii sa scrii, mai esti si fan Guta. Chiar nu te cred ca ai atata succes. Sau cel putin alea care te vad asa frumos sunt asa cum zici tu "urate" laughing mai educate si tu putin si poate o sa ai succes si la fete mai faine. Hai bafta si mai lasa aroganta. Cand iti zice una Ciao frumosule, ii zici ciao si mergi mai departe, nu te doare gura sa saluti si tu sa fi politicos.

| Crucified a răspuns:

Să mori tu?laughing Nu te cred.

| BigG a răspuns:

Gasesteti o iubita, iti recomand una foarte frumoasa ca tine si atunci o sa inceteze toate lucrurile ce le-ai enumerat

| d3liutza a răspuns:

Cumpara-ti casti.

| BogatasuDeKat explică:

Nu am 8 ani am 13...