| baiatuucupizzza a întrebat:

Am o placa de baza de la asrock si astazi am luat niste ram Kingmax de 4 gb iar pe site-ul producatorului asrock am o lista de memorii suportate printre care memoria ce o am eu nu se numara acolo. Oare functioneaza? Nu am procesorul inca si nu pot sa o incerc...

1 răspuns:
| InTeReSsUl04444 a răspuns:

Daca la placa de baza ti-a dat niste foi pe ele trebuie sa scrie compatibilitatea. Daca scrie vezi daca e compatibila cu ramu tau! Succes!