| soseta a întrebat:

am o problema.sad am comandat ceva de pe net si imi vine intr-un colet postal...pe avizul care imi vine acasa ce scrie? scrie suma sau ce contine pachetul? multumesc mult! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| AnonimaOk a răspuns:

Pai iti vine curierul si iti da coletul si primesti un fel de chitanta unde e mentionata data, compania, ce ai cumparat, suma platita si eventual garantia... Sper ca am ajutat happy

| soseta explică (pentru AnonimaOk):

Coletul va trebuii sa il iau eu de la posta.nu vine curierul(ex curierul de la fan curier) si postasul imi aduce doar avizul.acel aviz ma intereseaza. daca scrie ceva pe el.suma sau ce contine pachetul.ms anticipat!

| AnonimaOk a răspuns (pentru soseta):

Pai da contine aceleasi chestii si daca l-ai luat de la posta nu schimba cu nimic.

| werewolfbruno a răspuns:

Nu stiu de ce nu as vrea sa stiu ce ai u cu mine lasa-ma retardatule de ce nu ma lasi dupa ce ca s-a apucat horica de fumat a mau cumparat si o coroparla si ii da muscatite sa manance!