| SebastianMutulescu a întrebat:

Am o problema... Am descarcat de pe net un program de facut videoclipuri la gameplay (metin2 explossive gameing). Programul se numea Fraps si am facut videoclipul dar nu stiu unde sa il gasesc pe calculator. Ma puteti ajuta va rog... :'(.Dau funda si daca reusesc sa rezolv problema si linkul cu videpclipul.

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut!
Intră în C apoi o să-ţi apară acolo fraps, dai click şi o să vezi video-ul care l-ai realizat.
Dacă nu du-te la start la all programs şi caută fraps, una din două tot merge.
O zi frumoasă!

| Cristyan21 a răspuns:

Du-te in C ai un folder Fraps intri in el dupa mai e un folder Movies si il gasesti.