| Don714 a întrebat:

Am si eu o problema cu fraps, dupa ce inregistrez videoul si il pornesc e in hd dar dupa ce il uploadez pe ytb ein 240P stie ceinva cum sa rezolv? Daca e din cauza la fraps si vreti sa imi dati un program bun puteti sa imi dati da sa fie de 32x si win xp, cine ma ajuta funda restul vot.
Multumesc anticipat!

P.S:Daca va trebuie linkul de la canal https://www.youtube.com/channel/UCgwghqzpwc_z2dfi6lsZCfw

Răspuns Câştigător
| Dumitrescu_Claudiu_1999 a răspuns:

Youtubeul primele 10~ min nu iti arata calitatea reala la clipuri sau cealalta varianta e ca ai niste setări proaste