| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.Am o problema.Am o pagina Violetta ramania si am intrat pe facebook si am dat la creeaza o reclama apoi la aprecieri pentru pagina.Trebuie sa platesc?

3 răspunsuri:
| Allєє a răspuns:

Dacă vrei ca pagina să devină mai faimoasă, da, va trebui să plăteşti lunar.

| Hrustic_Roberta_1964 a răspuns (pentru Allєє):

Chiar daca nu am selectat cat si cum sa platesc? Si cand am intrat pe pagina imi aparea finish your ad si am dat x.Si imi mai apare in see your add here?

| Allєє a răspuns (pentru Hrustic_Roberta_1964):

Nu, trebuie să accepţi să plăteşti, dar dacă nu ai dat finish şi nu ai selectat modul de plată şi cât vrei să plăteşti lunar, stai calmă, nu plăteşti nimic!
Fundă? puppy dog eyes