| Gaby9999 a întrebat:

De ce intotdeauna cand imi scot un joc merge si dupa ce sting calculatorul si il aprind iar nu mai merge ramane ecranul mare ajutati-ma va rog dau funda!

1 răspuns:
| maxy2343 a răspuns:

Nu prea am inteles ce fel de problema ai aici, te rog sa fii mai explicit. Adica dupa ce joci un joc (oricare) merge bine, iar dupa ce restartezi calculatorul dai sa intri in joc si iti ramane un ecran mare negru? Daca da e de la placa video, ori e prea slaba dar din moment ce iti merge inseamna ca e stricata. Sau posibil sa ia probleme cu monitorul.