| AlisAlis a întrebat:

Am o problema cu contul de wattpad in sensul ca nu mai pot intra pe el, imi apare asa ceva :
Sorry, we couldn't find an account with that username/email and password. Please try again and remember, it's cAsE sEnSiTiVe.
Iar daca incearca alt membru Wattpad sa intre pe profilul meu :
Oops, user not found!

The user requested does not exist.
You can go back to the home page
Puteţi căuta în caseta de căutare de mai sus
Dacă acest lucru este un bug, vă rugăm să ne anunţaţi astfel încât să putem remedia problema
. Intrebarea mea este ce pot sa fac? Va rog sa nu imi spuneti ca trebuie sa fac alt cont, pentru ca imi pierd toate povestile. Funda

1 răspuns:
| beyondbirthday a răspuns:

Probabil parola sau email-ul n-au fost introduse corect. Iti recomand sa dai (daca exista!) pe iconita de recuperare a datelor. Cel mai probabil ti-ai uitat parola sau pur si simplu nu merge acea retea. Funda?