| Maryjay a întrebat:

Am o problema cu facebook-ul nu-mi mai merge de cateva sap. defap, cand vreau sa intru imi da pagina de facebok, dar nu asa cum ar trebui (imi apare in partea stanga sa imi scriu mailu si parola) nu in dreapa cum ar trebui! Si daca imi scriu acolo emailu si parola, imi intra o pagina pe care scrie Facebook, dar nu pot sa fac nimic! ajutati-maa va rooog :! funda :*

3 răspunsuri:
| Th3Li0N a răspuns:

AI virus descarcati Microsoft essential cel mai bun antivirus licentiat pe gratis doar daca ai windowsul activat

| Maryjay explică (pentru Th3Li0N):

Si cum pot sa repar chestia asta sad?

| Maryjay explică (pentru Th3Li0N):

Cand scriusus in bara (facebook.com) se incarca si apoi sus in bara imi apare https:// cu rosu si tras peste el