| MelisaMel a întrebat:

Heei buna! Am o problema foarte mare legat de facebook. De cateva saptamani ma tot chinui sa rezolv problema. Nu imi apare ca inainte acea pagina albastra de facebook. Imi apare o pagina alba cu scrisuri mici si albastre in stanga. Dupa ce imi scriu id-ul si parola am un tabel in stanga unde scrie"mesaje, notificari, setari etc" dar chiar daca dau click nu imi apare nimic. E o pagina alba fara imagini si fara nimic. Please ajutor! straight face

5 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

E de la pc-ul tau.

| Diavolcata a răspuns:

Sau de la browser.

| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

Are ceva calculatorul/browser-ul tau. Si mie mi se mai intampla la alte site-uri, dar dau refresh si isi revine. Incearca sa schimbi browser-ul (Mozilla Firefox, Internet Explorer, Opera, Google Chrome). Poate isi revine. Succes.

| MelisaMel explică (pentru FoReVeRyOuNgBiTcH):

Am incercat dar nu merge. Doar la Internet Explorer si acolo merge foarte greu nu arata nici pozele. Am crezut ca este vreo solutie dar cred ca trebuie sa-mi reformatez calculatorulstraight face.

Răspuns utilizator avertizat