| Bichi a întrebat:

Buna TPU.Am o problema de-a lungul timpului am observar ca "osul pieptului"adicas sternul este putin hai sa zic deformat adica e putin iesit in afara si se observa si cand stau in pielea goala ma simt cam jenant daca ma apuc de fiare sa imi desvolt pirptul sar mai vedea sau o solutie pliz. FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Moscoparla a răspuns:

Fa multe flotari, abdomene, sarituri cu genunchi la piept

3 răspunsuri:
| YooCata a răspuns:

Intai consulta un medic si vezi daca e ceva grav si iti va spune el mai multe detalii;] ok il poti intreba si daca te-ai apuca de sala daca sar mai vedea sternul...

| FlAiser a răspuns:

Scoate-l afararolling on the floor

| tattooman a răspuns:

Fa flotari cat mai multe