| adri16 a întrebat:

am o problema, dintr-o data a disparut mai multe fisiere de pe Desktop si din My computer si mi-a aparut un program Vista Diagnostics, unde imi arata ca harddiscul e defect si sa updatez vista Diagnostic cu o vatianta premium, pe care normal sa o platesc.
chiar am crezut ca-i o problema dar n-am facut nimic decat sa instalez Recuva sa recuperez datele, in cele din urma mi-am dat seama ca fisierele au fost ascunse, dar nu stiu cum sa fac sa-mi fie din nou vizibile

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra prin Start/Control Panel/Folders Options/View, bifezi Show hidden files an folders, dai Apply si OK. Succes si numai bine!