| 4l3xu7zu a întrebat:

Am o problema la facebook cand intru pe site nu mi-l arata cum trebuie paginile si astea nu-mi arata lista de prieteni, poza de profil, anunturile postate de prietenii sau paginile de net la care-s abonat imi arata doar notificarile, setarile contului, confidentialitatea nu-mi arata fotografiile nimic doar pagina alba si scrie pe ea Notificari Setari si alte prostii ce sa fac? inafara de formata calculatorul

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti? Ai mai multe conturi pe facebook? Poti face un print screen?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| 4l3xu7zu explică (pentru neluL):

Mozzila Firefox si uite cum imi arata http://imageshack.us/a/img15/5793/m5s.gif daca stii ajuta-ma te rog

| 4l3xu7zu explică (pentru neluL):

Nu-mi merge singura optiune este formatarea din cate vad multumesc oricum si ai funda pentru ca ai incercat.

| neluL a răspuns (pentru 4l3xu7zu):

Reinstaleaza browserul, pentru ce reformatare?

| 4l3xu7zu explică (pentru neluL):

L-am reinstalat degeaba..am folosit un hack pentru facebook pentru un joc si cred ca de asta mi la bulit happy

| neluL a răspuns (pentru 4l3xu7zu):

Asa zi, acum am inteles! happy Se poate si fara reinstall dar ca timp dureaza mai mult decat o reinstalare.

| neluL a răspuns (pentru 4l3xu7zu):

STERGE COOKIE_URILE DIN BROWSER
In Mozilla sunt in
1.Tools(unelte)->Options->Privacy(confidentialitate)->aici le stergi -> click pe ->sa stergeti anumite cookie-uri (le stergi pe toate) tot aici curata si istoricul. Vezi foto http://i.imgur.com/117pq.jpg

STERGE MEMORIA CACHE A BROWSERULUI
Mozilla Firefox
Închide toate celelalte ferestre de browser deschise si lasa doar pagina principala din browser deschisa;
Clic pe meniul Tools (Unelte) din partea de sus a browserului si selecteaza Options (Optiuni);
Acceseaza sectiunea (tabul) Advanced (Avansat) si da clic pe Network (Retea);
In sectiunea „Offline Storage" (Stocare offline) -> clic pe Clear Now (Curata acum).