| BlueViP a întrebat:

Am o tableta archos 101 internet tablet 8GB, pe windows dar merge cam greu si unele jocuri cum ar fi temple run sau angry gran ori nu merg ori se blocheaza pe parcurs. Oare e din cauza andoridului? Are veriunea 2.2 si in mod normal ar fi compatibile. Ar trebui sa o trec pe sistem de operare Android? Ar merge mai bine? Este posibil ca atunci sa imi mearga jocurile mai bine si sa nu se mai blocheze?

1 răspuns:
| vladv26 a răspuns:

Nu cred ca e din cauza androidului, poate jocurile nu sunt bune pentru windows