| OlteanOana1964 a întrebat:

Buna TPU.
Am o tastatura wireless, si am auzit ca la acestea nu merge butonul prin screen.
De fiecare data cand incerc Alt+Print Scr nu se intampla nimic.
Poate sa-mi spuna cineva cum as putea sa imi setez tastatura in asa fel incat Print Screen sa functioneze?

Răspuns Câştigător
| tdbmarius a răspuns:

Dar eu stiu ca nu trebuie sa apesi alt+print scr.Pe fiecare calculator pe care am facut printscreen am apasat doar tasta prt scr si daca am facut pe laptop am apasat FN+PRT SCR.

1 răspuns:
| apokalipse96 a răspuns:

Buna!
Caute pe net crack pentru. tastatura si instaleaza-o!