| Shane a întrebat:

Exista si alta metoda prin care pot sa fac print screen?
Pt ca nu imi merge butonul de pe tastatura..nu stiu ce are, ca e noua. Apas si nu se intampla nimic
Urgent! Funda
ps.E o tastatura Logitech fara fir

6 răspunsuri:
| introduaicinumele a răspuns:

Poi nu se intampla nimic deosebit cand apesi print screen. Screenshot-ul este salvat in clipboard. Trebuie sa deschizi paint si sa apesi CTRL+V ca sa-i dai paste in Paint si apoi il poti salva.

| Shane explică (pentru introduaicinumele):

Se pare ca nu mi-ai inteles intrebarea. Nu mai rasp la intrebari aiurea doar ca sa fii campioul zile ( de fapt esti deja )
Stiu si eu unde sa intru, in paint etc. Eu am zis ca nu pot face print screen cum se face normal, din butonul de pe tastatura si am intrebat daca mai sunt si alte metode.

| introduaicinumele a răspuns (pentru Shane):

Nu raspund aiurea ca sa ma aflu in treaba, nu ma intereseaza de campionul zilei... am fost acum luni bune. randam un video si in afara de stat pe Internet nu mai pot face altceva si daca tot am intrat pe TPU si ti-am vazut intrebarea am raspuns. In fine daca tu nu stii sa aprecizi un raspuns a treaba ta. nu mai da reply ca sa pari mai desteapta decat mine. Puteai zice ca ai incercat si cu paste-ul in Paint si tot nu merge. de unde ai vrea sa stiu eu ca ai incarcat asta? Sunt multi care cred ca apesi pe PrtScr si apare screenshotul pe Desktop... straight face
Incearca butonul de pe tastatura virtuala (OSK.exe).
Oricum este un program care face niste printscreenuri bune la ce ferestre vrei sau la tot ecranul sau doar la o regiune si are niste shortcuturi care pot fi schimbate. dar nu vreau sa-ti spun cum se numeste tongue tongue tongue

| Shane explică (pentru introduaicinumele):

Nu am raspuns ca sa par mai desteapta ca tine. Am vrut doar sa fiu sigura ca ai inteles. In fine

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

Ar trebui să meargă... pune-l în paint şi testează.

| kidy00 a răspuns:

Da! Te duci in start, la run, apoi scrii "OSK" si dai enter. Si iti apare o tastatura si ai acolo butonul happy. Fundita?