| Byanka1992 a întrebat:

Am pus o parola la telefon si am uitat-o. Nu este PIN sau PUK. Telefonul meu este Samsung Galaxy Ace. As vrea sa stiu cum o pot afla. Raspunsuri cat mai repede va rog.:X Multumesc.happy

3 răspunsuri:
| XtzRaulXtz a răspuns:

Si eu am tot acel tip de telefon si si eu mi-am pus o parola la confidelitati(imagini, muzica, sunete...) si nu o mai stiu. Dar am o problema mult mai mare te pricepi la calculatoare?
daca da cvontacteazama si iti spun ce problema am sper sa ma poti ajuta!

| Byanka1992 explică (pentru XtzRaulXtz):

Care este problema ta?happy Nu sunt chiar experta in calculatoare dar stiu si eu cevatongue

| XtzRaulXtz a răspuns:

Pai sa incep cu inceputul ca de ceva vreme vr sa imi descarc jocul farming simulator 2011 si nu imi merge imi da o eroare si imi zice ceva de sistemul 3D si de driverii video. Si mai zice asa SHADER MODEL2.0 ce inseamna asta?

Ai Facebook sau ID de mess?