| anonim_4396 a întrebat:

am ramas corigent la fizica calasa VI, si nu stiu cum e, e usor testul? E greu? Pana acum am invatat doar despre starile de agregare, despre electricitate, despre interactiune, si divizare (nu stiu daca era divizare sau diviziune)

Răspuns Câştigător
| Ma3YaN1998 a răspuns:

Salut XSonic100.

Stai linistit, daca ai caietul de clasa a VI-a te sfatuiesc sa te uiti pe el astfel incat sa retii cateva lectii. De trecut oricum o sa te treaca. Pana in clasa a X-a este in interesul profesorilor sa te treaca (sunt obligatorii 10 clase).
Recomandat este sa stii ceva din clasa a VI-a sa ai ce spune in caz ca nu sti ce te intreaba profesorul.

Mult succes!