| DeeaD1 a întrebat:

Am si eu nevoie de un program pentru editarea pozelor.Programul vreau sa fie pe telefon. Funda pentru primul raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Pixlr Express, Perfect 365

| DeeaD1 explică (pentru CautNume):

Vreau un program foarte bun, cu foarte multe aplicatii...astea sunt asa cum vreau eu?

| CautNume a răspuns (pentru DeeaD1):

Pai cu Pixlr Express poti taia, folosi efecte, adauga text si mai multe chestii, iar cu Perfecte 356 modifici fata, chipul (luminozitate, alunite, culoarea pielii).

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Eu am InstaCollage, Retrica, Instaeyes, Reflection, Split Pic, Animal Face, dar sunt pe IOs nu ai specificat ce sistem de operare ai tu...

| DeeaD1 explică (pentru BiuL):

Am Android 4.0.4

| BiuL a răspuns (pentru DeeaD1):

Cauta in Google Play cum ti-am scris eu ca e posibil sa fie disponibile majoritatea aplicatiilor si pentru android.

| BoomBoomPow a răspuns:

Aviary

| BoomBoomPow a răspuns (pentru BoomBoomPow):

Vignette, PRO Paint Camera, Camera 360, PicSay, Camera Fun Pro, Camera Zoom FX, FX Camera, Pic Bubbler, Retro Camera, Photo Effects

| bunăteiubescpa1 a răspuns:

Powercam