| illegalb0y a întrebat:

am si eu o intr:suporta o placa de baza PSGC-MX/1333 o placa video ati radeon HD4650? sau ce placi video bune suporta? funda maree+vot

1 răspuns:
| malynn a răspuns:

Hey. deci placa ta de baza se numeste ASUS. (doar ca sa stii ar fi mai usor sa ne spui numele intreg pe viitorwinking si nu suporta. placa ta este una "vechiuta' si suporta numai placi video pe x16 (niste termeni pe acolowinking in timp ce hd-ul asta cere minim 2. 0x20, deci e cam de ultima generatie placa video... sfatul meu e sa iti scimbi placa de baza cu una mai noua si sa mai astepti macar cateva luni, ca poate apare o oferta mai buna