| loredana_7077 a întrebat:

am si eu o intrebare. am dat o comanda in seara asta de o carte si acum as vrea sa o anulez dar nu stiu cumthinking nu prea ma pricep la comenzile pe net. dar as putea sa returnez coletul la primire sau ce as putea face?

Răspuns Câştigător
| hardy1 a răspuns:

In mod normal maine vei primiun delefon de la magazinul de unde ai facut comanda si poti sa spui ca te-ai razgandit
daca nu primesti telefon poti returna pachetul la primire dar trebuie sa platesti transportul