| zMaddy a întrebat:

Bunica mea imi reincarca cartea de la 'distanta' nu stiu exact cum se numeste, dar nu am primit nici un mesaj care sa ma anunte:'Contul tau a fost reincarcat cu 4 euro...'. Bunica i-a dat telefonul tipului de acolo sa copieze numarul si eu cred ca l-a gresit pentru ca nu am primit nici un mesaj.Ce pot face acum? Mentionez ca am cartela de cosmote.Ma puteti ajuta intr-un fel? FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Si mama mea a patit la fel doar ca suntem pe Vodafone! Sa dusla centrul Vodafone sa incarce cartela dar a gresi numarul, vazand ca nu primeste cei 5 euro s; a dus inapoi la centru si a vazut ca a gresit numarul si a dat alcuiva cei 5 euro. A sunat perosana respectiva si la rugat sa ii dea cei 5 euro inapoi, iar persoana i'a dat cei 5 euro. Rar gasesti asa oameni. Daca ti l'ai facut la centru te poti duce sa vezi cui i; ai dat cei 4 euro si sa suni persoana respectiva pentru a ti da inapoi. Bafta

1 răspuns:
| zMaddy explică:

Era destul de departe de bunica sa ia masina si sa se duca iar in Pitesti, dar am facut cadou de craciun unei persoane.