| ionutvasille a întrebat:

astazi am primit un mesaj de la Telekom : Contul tau va fi dezactivat in 30zile.Acest numar Telekom Ro/creditul ramas se vor pierde. Reincarca sau cumpara valabilitate si continua sa utilizezi cartela.
Stie cineva cu cati euro trebuie sa reincarc pentru a nu imi lua numarul? Cei de la telekom nu mi-au specificat cu cat trebuie sa reincarc..

1 răspuns:
| Demidol a răspuns:

Nu cunosc reteaua Telekom. Dar in alte retele, fiecare valoare mai mare de 3 € are si o perioada de gratie dupa expirarea creditului. Intra eventual pe site-ul lor si afla aceste valori daca si ei au aceasta practica.