| valutzza a întrebat:

TPU.am si eu o intrebare.deci.cand intru p yahoo messenger stau vreo 2 minute si imi apare mie si celor care sunt intrati pe mess un scris. ceva d genu.foto nu stiu sg cum e dar este virus.si intrbarea mea este.cum scap de ei. dar fara ideea de imi reinstala windows-ul. funda si voot

4 răspunsuri:
| titi a răspuns:

Http://www.iobit.com/security360.html,il downloadezi si scanezi pc-ul, are protectie in timp real si completeaza antivirusul. Functioneaza sigur pentru problema ta.

| crazy125 a răspuns:

Poti instala mess-ul. Funda?

| oscarwilde a răspuns:

Nu prea ai cum sa scapi de ferestrele alea pentru ca sunt mesaje trimis de virus in numele prietenilor din lista de mess. singura solutie este sa scape ei de virusii din calculatoarele lor. sau da-le ignore la cei de la care primesti massurile pana isi rezolva ei problema. am primit si eu mesa de alea cate 20 pe minut si stiu ce naspa e

| cosmin09 a răspuns:

Pai eu mi-am luat un antivirus " Malwarebytes Anti Malware" si mi-a mers.