| bia25 a întrebat:

Buna TPU!
Am si eu o intrebare...
Vreau sa-mi cumpar telefon si am vazut intr-o brosura telefoanele "Huawei" oare sunt bine de ceva?
Dau Funda+Vot la cine ma ajuta! happy happy

Răspuns Câştigător
| ๓itนpitน a răspuns:

Iti recomand sa iti iei un telefon din gama Samsung,sunt cele mai bune si nu vei regreta,sunt de diferite preturi,mici si mari, pentru fiecare, du-te la http://telefonultau.eu/ sa te hotarasti!

2 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Nu sunt bune, eu nu am avut da am o grama de prieteni care au avut si se plangeau mereu ca, ba se blocheaza ba nu tine bateria ba nu mai stiu ce,,, pe bune acum

| parizachi a răspuns:

Da sunt bune ai de toate pe el