| DANNA99 a întrebat:

Am si eu o problema, cand imi bag telefonul la incarcat mi se stinge! Are cineva idee ce are?

5 răspunsuri:
| GGUESS a răspuns:

Ce mode e? zi-mi ca ma pricep in cateva telefoane!

| Darcklight a răspuns:

Este din cauza softului, du-l la un service Gsm, sa iti reinstaleze softul!

| DANNA99 explică:

ZTE Rancer 2

| Mdea721 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Daca l-ai udat/spart sau mai stiu eu,cred ca trebuie resoftat. Daca nu,du-te la magazinul de unde l-ai cumparat. Daca Il ai de pe Internet sau altceva, du-te la cineva specializat in asta...O firma care se ocupawinking Gen: Germanos, OrangeShop, Vodafone, Signur happy Bafta!

| cristeaalex a răspuns:

Scoateti cardul de memorie si baga-l la incarcat merge fara card big grin funda? incerca