| VLaDe2012 a întrebat:

Am si eu o problema cu skype-ul de pe tableta, cand sun de pe ea imi apare imaginea neagra si ma da inapoi fara sa fi sunat, iar cand ma suna cineva imi apare ca si cum ar suna adica o imagine albastra dar nu si acele 2 butoane de a raspunde sau a inchide m-ati putea ajuta va rog frumos! Funda

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Reinstaleaza programul, descarca skype de pe site-ul principal (de la skype vreau sa zic), verifica conexiunea la internet care o ai sa mearga bine, sau incearca la un vecin odata facuti pasii anteriori sa vezi daca merge, daca nu tableta ta nu suporta programul si trebuie sa intri pe un pc sau laptop cu el