| r4uL a întrebat:

Am o mica ( de fapt mare ) problema cu laptopul. Uneori cand schimb pozitia ecranului ( fata spate ) ca la oricare laptop mi se aude ca si cum s-ar inchide laptopul desi nu se inchide. Apoi in maxim 5 minute imi disparea imaginea de la laptop si imi apara o imagine de culoare : Alb, roz, albastra sau neagra, + ca uneori incepe sa scoata si un zgomot ciudat ( tiuie foarte tare ). Dau funda :X.

2 răspunsuri:
| alexgogo a răspuns:

Ai un cablu intrerupt pe-acolo pe la monitor. Mergi cu el la garantie, daca nu mai are la service. Cat mai repede, ca sa nu se strice si mai rau.

Succes

| Fan7a a răspuns:

Mda. Asta e o problema mare. D-ul la reparat sau daca ai un prieten experimentat sa isi bage el nasul. s-ar putea ca din cauza ramilor sa se intample. si eu cand nu mi-am pus odata rami bine ma enerva ca bipaia BEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEP. Nu stiu incearca cum ti-am zis. rami sunt devina