| Dianafamous a întrebat:

am si eu o problema big grin de o saptamana nu mi se mai stinge pcsad
nu stiu ce are...ma puteti ajutabatting eyelashes[-o

Răspuns Câştigător
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Reinstaleaza windowsul! Ai prea multi virusi

5 răspunsuri:
| LoOvE a răspuns:

Pai...vad ca esti speriata...si mie-mi s-a intamplat acelasi lucru, doar ca eu daca vroiam sa-l sting il scoteam din priza. Apoi m-am dus sa mi se instaleze windows din nou si acum vad ca merge.

Atunkii cand dai acolo l inchidere computer de la star, poate tie iti apare sub acl buton rosu inca ceva si dai acolo.

Eu atat stiu. Sper ca te-am ajutat cat de putin!

| andypandy a răspuns:

Daca esti din iasi te pot ajuta, contra cost.iti pot pune windows xp, vista, 7 sau mac os x(aici pot aparea probleme de compabilitate cu drivere)

| Dianafamous explică:

Ma *

| Dianafamous explică:

Multsu` kiss o sa incerc sa reinstalez windowsul big grin

| dedegirl a răspuns:

Salut, incearca sa il scoti din priza si dupa aia sa il pui din nou ...incearca!