| OROw a întrebat:

Am si eu un Nokia E71, replica si nu imi merg cateva taste de ex a,s,d,z,x, c, n cam atat daca imi puteti da un sfat mi-ar fi de mare ajutor cel putin daca il pot repara undeva (ieftin) sau altceva

Răspuns Câştigător
| TheMargean a răspuns:

Vezi din setari daca nu cumva tastatura este setata pe limba franceza!
Daca este in romana, si nu iti apar caracterele acelea, scapa de el!

2 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Am avut si eu. Sfatul meu: Scapa de el, nu e bun de nimic. Mai bine Nokia 1100 decat o replica de E71

| OROw explică:

Da ma vere dar am dat 12 foi pe el