| ionutyoyo a întrebat:

am un Asus x55c si vreau sa-mi bag windows 7 ultimate pe 64 bit, dar n-am driverele...cine imi da driverele sau un site de unde pot sa le iau?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Nu iti trebuie drivere! Windows 7 isi ia singur driverele din sistem!
Poti sa instalezi linistit sistemul de operare!

| ionutyoyo explică (pentru neluL):

Aha.da toate driverele no?

| neluL a răspuns (pentru ionutyoyo):

DA, Toate. Eu zic sa instalezi totusi un windows 7 pe 32 Bit chiar daca ai 4 GB de Ram.

| ionutyoyo explică (pentru neluL):

Pai asa o sa-mi dea ca am doar 3 ram dacal pun pe 32 bit

| neluL a răspuns (pentru ionutyoyo):

O sa-ti arate ca ai cu aproximatie 3, 5 GB de ram dar care e problema? Cu ce te incazeste 4 gb de ram? Stai cumva cu peste 10 programe deschise in acelasi timp? Oricum nu duce procesorul, deasemeni nu te ajuta nici Intel HD 3000 prea mult! Ruleaza mai lejer un win 32 bit pe sistemul tau!

5 răspunsuri:
| pvg a răspuns:

Incearca "slimdrivers"
cel mai bun mie mi-a gasit toate driverele necesare