| anonim_4396 a întrebat:

Am un bradut artificial alb de cativa ani si as vrea sa il curat ca s-a murdarit. Cu ce sa-l curat? Cu detergent?

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce mi-a zis cineva as putea sa-l spal in apa cu putin vanish, dar nu cred ca ar fi bine sa incerc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din ce mi-a zis cineva pot sal curat in apa cu putin vanish, dar nu cred car ar fi bine sa incerc.

| WithoutName123456789 a răspuns:

Poti sa-l cureti linistit cu detergent deoarece nu ti se va intampla nimic.

| anonim_4396 explică (pentru WithoutName123456789):

Cat timp i-ar lua sa se usuce?

| WithoutName123456789 a răspuns (pentru anonim_4396):

Pune-l langa calorifer sau langa soba, se va usca in maxim 2 ore.

Răspuns utilizator avertizat
| Danutsyk a răspuns:

O cârpă udă cu Ciff happy

| ryzoO0 a răspuns:

Nu incearca un spray pentru praf Pronto, Ciffbig grin

| StefanicaAna a răspuns:

Mai bine il bagi frumos in vana sau sub dus si il speli cu carpa fara detergentiii

| anonim_4396 explică (pentru StefanicaAna):

Buna idee, ma gandeam sa nu ii faca rau apa.

| StefanicaAna a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu ii face numai sa nu fie fierbinte apa.....si sa nu il tiii mult timp. 1h ii ea