| YoAL3X a întrebat:

Am un Nokia asha 201 si pe ecran sus langa baterie apare litera G si se cam incalzeste telefonul si se descarca mai repede. Ce pot sa fac sa nu mai apara acel G. Ajutati-ma Dau Funda happy

2 răspunsuri:
| Andrei_Oros_1992 a răspuns:

Poate sa fie ars un circuit in el si face scurt circuit sau mai poate fi ceva bateria poate fi umflata sau nu mai e buna

| YoAL3X explică (pentru Andrei_Oros_1992):

Ba nu...s-a rezolvat problema, aveam o aplicatie deschisa ..adica facebook-ul si nu eram delogat.tongue