| floaredecolt_2996 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! Am un Nokia N8 si nu prea stiu sa umblu pe el. Tot imi apare un pliculet de mesaj sus langa baterie si daca dau pe el imi zice MEMORIE SIM PLINA. Ce ar trebui sa fac?
Apropo, daca tin telefonul pe economisire baterie are ceva? Help me plsss!

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ai memoria plina de la cartela! Mai sterge din mesaje, poze clipuri, muzica sau cemai ai pe acolo si o sa vezi ca dispare pliculetul acela! Succes! (nu are nimic daca il tii pe economosire baterie - chiar este recomandat de Nokia )

| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Baga in telefon o cartela memorie, problema se va rezolva.economisire baterie, incetineste putin telefonul. :*

| tyty_1709 a răspuns:

Intra in mesaje setari mesaje, optiuni si ati apare stergere. mutare an si muti an galerie

| floaredecolt_2996 explică:

Am sters din mesaje si tot nu dispare. am trimis prin bluetooth ceva melodii si poze. cum le mut de la mesaje in galerie?

| floaredecolt_2996 explică:

Nu pot sa le mut din mesaje. Imi da doar mutare in DOSARELE MELE! Va rog explicati-mi ca nu prea stiu sa umblu pe el!