| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Am un telefon Samsung Hello Kitty (cred ca stiti de care vorbesc, cu touch) si nu stiu cum sa fac sa-mi dispara playerul muzical de pe fundal.
Stie cineva? Multumesc.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dunkelheit a răspuns:

Uite'te la setari trebuie sa fie undeva thinking

| Beea2001 a răspuns:

Buna! Am si eu acest telefon. Ca sa dispara playerul muzical de pe fundal tine apasat pe el si o sa-ti apasara un cos de gunoi sau un X. Du-l acolo tinandu-l apasat! Mult Succes. Funda?

| valy5555 a răspuns:

Tine apasat pe playerul muzical pana apare pe fundal un cos de gunoi,,, aruncal acolo!