| anutsaa a întrebat:

Am virusi in calculator si din greseala am descarcat nu stiu ce program si acum ma atentioneaza mereu ca am virusi troieni. Ce as putea sa fac sa il dezinstalez, pot sa fac asta? Atunci cand ma atentioneaza scoate sunetul pe care il scoate calul(necheaza). Va rog frumos, daca ma puteti ajuta.Sunt disperata!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Pai programul ala care il consideri antivirus sau care zici ca face asa e virus.Deci,instaleaza un antivirus (preferabil kaspersky), scaneaza calculatorul si scapa-l de virusi sau formateaza-l sa scapi de ei happy

4 răspunsuri:
| quintron a răspuns:

Vezi aici ca au si forum http://laptopservice.ucoz.com/

| XK a răspuns:

Poi nu aveai si tu un antivirus instalat? si acest program in scoti foarte usorwinking
My computer -> Add or remove programs -> si il cauti prin lista big grin

| Crystal112 a răspuns:

Incearca in contorl panel add or remove programs

| anutsaa explică:

NU se afla in lista din Control Panel--> ADD or REMOVE Programs. Pur si simplu nu e acolo!