| Edyss10X a întrebat:

As avea o intrebare dar nu sunt sigur pe mine. Am o tableta care se numeste (asa scrie pe cutie) 7" PLAYtabPRO de la POINT OF VIEW cu android 4.0; Cortex A8 up to 1.2 GHz etc... Si are un touchscreen de toata groaza adica ma refer cand apas cu degetul pe el trebuie sa apas foarte tare si merge foarte foarte greu, si la jocuri si la navigare. Si nu stiu care e problema. Adica merita sa il duc la reparat sau sa cumpar unul nou? Cum sa procedez? Apropo tableta e de 1 an sau 1 an si jumatate parca...

1 răspuns:
| TudyCFR a răspuns:

Duo cu garantia in cazul asta sau reseteaza touch la cineva si poate va merge mai bine dar ar fi ok cu garantia